Oferta de munca

Prezentare posturi vacante

MUNCITOR DEPOZIT

ML02 470 Vizualizari

Descrierea postului

Ca angajat al depozitului, te ocupi cu urmatoarele activitati:

  • reambalarea diferitelor produse, în special a bauturilor alcoolice conform comenzilor primite,
  • prezentarea de afișaje / ambalaje publicitare
  • etichetare,
  • efectuarea de activitati de munca la banda rulanta
  • pastrarea ordinii si a curateniei in depozit.

Oferim

  • Contract de munca olandez
  • Salariul brut pe ora de 9,54 €,
  • Program de munca fix (40 pe săptămână/De luni pana vineri),
  • Cazare buna conform normelor SNF
  • Asigurare medicala,
  • Mașină de la firma pentru naveta.

Program de munca

Lucrați intr-un singur schimb
De 7:30 - 16:30

Cerinte

  • Experiență într-o poziție similară[este un avantaj].
  • Motivația și disponibilitatea de a munci.
  • Disponibilitate la cooperare pe termen lung.
  • Seriozitate si punctualitate.
  • Atitudine si Comportament bun.

Profilul companiei

Compania cu sediul Etten-Leur este specializată în reambalarea produselor în conformitate cu comanda și dorințele clientului.

Hours 40
Salary 9,70
Region Etten-Leur

Aplica acum

Campurile de mai jos cu unu sunt obligatorii

Date personale
Informatii adresa
Date de contact
Date curriculm Vitae

cv-ul tau (limita de incarcare :2Mb)

Rasfoieste
Motivatie